Telefon: 0 850 307 28 71 - 0 532 237 78 42
Lordmac Makina İmalat Sanayi...

>> Firma Profili

 

LORDMAC MAKİNA; Konya'da yüksek teknoloji ürünü tarım ve ormancılık makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


"Kaliteli malzeme, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat" sloganıyla üretim yapan firmamız, ürünlerini ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlamaktadır.


Ürün Halkamızın İçinde;


PTO Multi fonksiyonel taş kırma makinesi, PTO sabit rotörlü taş kırma makinası, pancar kovası, sılaj kesme makinesi ataşmanı, kovalı silaj kesme ataşmanı, balya kesme ataşmanı, çok fonksiyonlu tahıl kovası, kaldırma ataşmanı, balya ızgaraları ile diğer makina ve ekipmanlar yer almaktadır.


Firmamız; Tecrübeli ve teknik personeliyle pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz. Uzman ekibimiz ve mühendislerimizle ürün yelpazemizi her gün geliştirmeye devam ediyoruz.


balya yükleme ataşmanı, balya sıkma ve taşıma ataşmanı, rulo balya yükleme ataşmanı, kare balya toplama ataşmanı, rulo sılaj taşıma ataşmanı, kare balya yükleme ataşmanı, rulo balya yükleme ataşmanı fiyatları, beet bucket for agricultural, silage cutting attachment for agricultural, silage cutting attachment for agricultural with bucket, bale cutter attachment, agricultural grain bucket, bale grabs, çok fonksiyonlu tahıl kovası, kaldırma ataşmanı, rulo kaldırma ataşmanı, forklift ataşmanı, forklift varil taşıma ataşmanı, tahıl kovası